Dažnai užduodami klausimai

     AR PAKANKAMA MASAŽO TRUKMĖ15 AR 20 MIN.?
Šis laikas yra pakankamas tam, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir jausti lengvumą kūne. Taip pat svarbu, kad šio laiko pakanka intensyviai paveikti pagrindines nugaros, pečių juostos, rankų raumenų grupes, bei pašalinti raumenų įtampą profilaktikos tikslais.
     
     AR BUS MAN PATOGU IR EFEKTYVU, KAI ATLIKSITE MASAŽĄ PER RŪBUS?
Masažas ofise ant kėdės jau daugelyje šalių yra polpuliarus ne vieną dešimtemtį, padedantis gerinti darbuotojų sveikatą bei darbingumą. Mūsų darbuotojai taiko tradicinias ir rytietiškas masažo technikas, kurios puikiai  pritaikomos masažui ant kėdės, yra efektyvios siekant mažinti emocinę ir raumenų įtampas. 
   
     KOKIOMS ZONOMS BUS ATLIEKAMAS MASAŽAS ANT KEDĖS?     
Priklausomai nuo pasirinkto masažo.  Taškinio masažo metu: nugaros, pečių, kaklo ir apykaklės, peties, galvos, rankos;  Pasyvaus ir aktyvaus - nugaros, pečių, kaklo ir apykaklės. Nežinote koks masažas Jums tinkamas? Būtinai pakonsultuosime.

    KAIP DAŽNAI REKOMENDUOJATE ATLIKTI MASAŽĄ OFISE?
    Masažas yra vienas iš kūno priežiūros būdų, padedančių sumažinti raumenų įtampą, emocinį nuovargų. Efektyvus, kaip profilaktinė priemonė profesinėms ligoms. Biuro darbuotojams masažas yra rekomenduojamas bent 1 kartą per savaitę.

       AR YRA KOKIOS REKOMENDAIJOS MANO APRANGAI, TĄ DIENĄ KAI VYKS MASAŽAS?
Specialios aprangos ir reikalavimų nėra. Rekomenduojame nedevėti labai ankštų suknelių ar trumpų siaurų sijonų (tiesiog gali būti Jums nelabai patogu sedėti ant masažinės kėdės). 
     
       AR JŪSŲ SPECIALISTAI GALI PADĖTI SU PAKITIMAIS, TOKIAIS KAIP RAUMENŲ ĮTAMPA, NUOVARGIS, SKAUSMAS? 
Mūsų specialistai padės išspręsti įvairias raumenų nuovargio ar įtampos problemas. Užsisakant paslaugą, informuokite ir rekomenduosime specialistą, kad išspręstų konkrečią problemą, dėl kurios Jums reikalingas masažas.   
        TURIME DIDELĮ RENGINĮ, DOMINA KIEK MASAŽŲ GALĖTUMĖTE ATLIKTI PER 4 VAL.? Gali atvykti iki 6 masažuotojų, todėl pavyktų per 4 val. masažą atlikti, net 90 klientams, jei masažo trukmė būtu po 15 min..   

        MAN PATINKA STIPRŪS MASAŽAI AR MASAŽAS OFISE MANĘS NENUVILS?    Rekomenuojame masažą “pasyvus” ar “aktyvus”, jo metu atliekami gilesni, įvairesni masažo judesiai ir pasyvūs tempimai bei kitos efektyvios technikos gerinančios raumenų darbingumą.

Nemokama konsultacija

Norite nustębinti savo kolegas masažu ofise?
Visada laukiame Jūsų užklausų, laiškų ar skambučių nemokamai konsultacijai!

Masažo biure privalumai:

DARBDAVIUI
● Pagerėja darbo našumas
● Darbuotojų motyvacija
● Ligų profilaktika
● Streso mažinimas
● Darbo mikroklimato gerinimas
● Darbuotojų dėkingumas

DARBUOTOJUI
● Sveikatos gerinimas
● Imuniteto stiprinimas
● Streso ir įtampos mažinimas
● Laiko ir pinigų taupymas
● Draugiška atmosfera kolektyve
● Gerinama koncentracija ir dėmesys

@ 2018 masazasofise.lt | Visos teisės saugomos